İşsizlere ve Kullanıma Kapalı Kredi Kartlarına Taksitli Kredi İmkanı

tarihinde yayınlandıKart Borcu Taksitlendirme, Kredi Kartı Borçları, Kredi Kartı kullanımı içinde yayınlandı

işsizlere kredi imkanı ve Kullanıma Kapalı Kredi Kartlarına Taksitlendirme ile Kredi temini sağlayan finans kurumları, Kolay kredi kartı şirketleri , kolayca kredi çıkaran firmalar hangileri?

işsizlere kredi imkanı
işsizlere kredi imkanı

İşsizlere kredi sağlamak günümüzde oldukça zor bir süreçten geçer. Özellikle sigortası olmayanların kredi almaları aslında imkansız gibi bir şeydir. Bankaların çoğunluğu kredi kartı veya bireysel tüketici kredileri kullandırırken istediği belgeler yüzünden, işi ve sigortası olmayanlar bankalardan nakit kredi çekemiyorlar. Bunun yanı sıra işi veya sigortası olup, borçları ödenmediği için kullanıma kapatılan kredi kartı kullanıcılarının da, kredi kullanmaları oldukça zor bir süreçten geçmektedir.Kefil benzeri gelir belgesi gibi şeyler bazen yeterli gelmemektedir. Borçların çoğalması demek, bankalarında sizi an ve an takibe alması demektir. Hangi bankaya giderseniz gidin, ortak bankacılık sistemi sayesinde kredi çekmeniz güvenli olmadığı taktirde olanaksız hale getirilmiştir. Bu güne kadar istanbul taksitlendirme adına yaptığımız çalışmaları sizlere sunmaktan gurur duyuyoruz.

İşsizlere Kredi Çekme İmkanı Var Mı?

İşsizlere kredi çekme imkanı veya temini bankalar tarafından zordur fakat alternatif yollar sayesinde bazen çözümleri bulunabiliyor. Mesela işsiz olanların muhtemelen kredi kartları da yoktur. Bu yüzden kredi kartlarından da nakit avans kullanamazlar. Şu yapılabilir, herkesin kendine göre çevresinde kredi kartı kullanan arkadaşları mutlaka vardır. Bu kredi kartların öncelikle bir kendi limiti vardır birde nakit çekme limiti vardır. Genelde nakit kullanma limitleri oldukça az olduğundan kartın tamamının limitlerini kullanamazlar. Ama yeni çıkan kredi kartı borcu taksitlendirme sistemi sayesinde Arkadaşlarınızın kredi kartlarında bulunan tüm limiti kullanabilir, sonra taksitlere böldürerek arkadaşınızın yerine siz kendiniz taksitleri ödeyebilirsiniz. Örneğin kartın tüm limiti 10.000 tl fakat 2000 tl gibi bir rakam nakit kullanılabilir. Sizler yüksek olan alış veriş limitini de yaklaşık 12 aylık taksitler halinde peryodik olarak kullanıp ödeyebilirsiniz. Hiç yoktan iyi bir kredi edinme sistemidir. En azından bazı ihtiyaçlarınızı karşılayabilirsiniz.

Kullanıma kapalı kredi kartlarına taksitlendirme yapılıyor mu?

Kullanıma kapalı kredi kartlarına taksitlendirme elbette ki yapılıyor. Fakat bankaların uyguladığı  bu sistemin adı taksitlendirme değil, yapılandırma olarak geçiyor. İkisi arasında çok büyük farklar bulunmaktadır. Kredi kartı taksitlendirme dediğimizde hiç bir şekilde belge v.s. gibi evraklar imzalamadan yapılan konulardır. Hiç bir şart koşulmaz ve ödenmediğinde belirgin cezalar ile yüksek faizler ortaya çıkmaz. Ödenmediği taktirde yeniden taksitlendirme yöntemlerine başvurulabilir. Ama yapılandırma yapıldığında bir takım evraklar eşliğinde şartnameler imzalatılır. Bu imzalar karşılığında ödenmediği taktirde yeniden taksit imkanı sağlanmaz.  Hatta sonrası tam bir kabusa dönüşebilir. Çünkü hapis cezaları ve hacizler gündeme gelir. Bu yüzden kredi kartınızı kapanmadan önce borçlarınızı taksitlere böldürüp ödemeniz daha mantıklıdır.  Ayrıca farklı hizmetler veren finans şirketlerinin de listesi aşağıda sunulmuştur.

  • işsizlere kredi imkanı
  • işsizlere kredi kullandırma
  • işsizlere kredi kartı
  • kullanıma kapalı kredi kartlarına taksitlendirme
  • kredi kartı borcu taksitlendirme
  • kredi kartı taksitlendirme
  • kapalı kartlara taksitlendirme
  • kredi kartı borcu yapılandırma

Kredi kartı borcu taksitlendirme istanbul merkezimizden,  işsizlere kredi imanı, kullanıma kapalı kredi kartlarına taksitlendirme ile, sigortasızlara kredi temini adlı makalemizin ardından sizlere daha yeni makalelerimiz ile hizmet vermeye devam edeceğiz.

 

Kredi kartı taksitlendirme konulu Kredi Kartı Borçlarını Taksitlendirme başlıklı diğer makalemizde kredi kartı borçları, Kredi Kartı Borçlarını Taksitlendirme ve kredi kartı borcu taksitlendirme taksitlendirme hakkında bilgiler verilmektedir.

Bir Cevap Yazın