Kampanyalar

 

Kampanyalarımız kapsamında sizlere önerebileceğimiz en düşük oranlı kredi kartı taksitlendirme sistemimiz hakkındaki bilgileri bu sayfamızdan güncel olarak sizlerle paylaşacağız.

Kredi kartı erteleme kampanyaları

Borcunuzun tamamını ödedikten sonra hemen diğer ayın başlangıcında taksit ödemek istemiyorsanız eğer, Erteleme kampanyalarımızı takip etmeye çalışın. Çünkü kampanyalarımız çerçevesinde borcunuzu taksitlere böldükten sonra, 2 ay ile 5 aya kadar sizlere borcunuzu erteleme olanağı sunuyoruz. Bugün borcunuzu kapattığınızda, taksitlerinizi ödemeye 2 ay ile 5 ay arasında belirlenen erteleme seçenekleri ile ödemeye başlıyorsunuz.

Finans Bank Acil Limit Kampanyaları

Finans bankın finans bank müşterilerine sunduğu ender görülen güzel fırsatlardan birisidir. Acil Limit kartına sahip finans bank kredi kartı kullanan müşteriler, en zor zamanlarında sadece hastanelerde geçerli olmak üzere bir limite sahiptirler. Bu limit sadece hastanelerde kullanıldığı için başka bir şekilde bir işinize yaramamaktadır. İşte burada ek finans olarak biz devreye giriyoruz. Kartınızda bulunan Finans bank acil limitinizi sizlere nakit olarak kullandırıp istediğiniz yerde kullanmanızı sağlıyoruz. Ve yine siz kampanyalar çerçevesinde borcunuzu yine bankanıza taksitler halinde ödüyorsunuz.

Uzaktan telefon ile kredi kartı borcu taksitlendirme

Sizlerin de bildiği gibi kredi kart borcunuzu bankalara giderek ya da sıra bekleyerek yatırıyorsunuz. Veya bir çok kredi kartı firması kendi bürolarına sizi davet ederek borcunuzun yanlarında taksitlendirilmesini istiyor. Artık bizler bu konuda önemli bir rol içinde yeni bir çığır açtığımızı düşünüyoruz. Sizlerin kredi kartı borcunuzun tamamını sadece bir telefon ile taksitlendirebiliyoruz ya da sizlere nakit avans sağlayabiliyoruz.

Nakit Avans Nedir?

Gün olur kredi kartı ile taksitli alış veriş yapmak yerine, kredi kartınızdan nakit çekerek işinizi görmeye çalışırsınız. Fakat Şunu unutmayın ki alış veriş limiti ile nakit kullanım limiti ayrı miktarlara sahiplerdir. Bu yüzden kartınızın tamamını nakit olarak kullanamazsınız. Yeri gelir kredi kartı post makinesi kullanmayan mağazalardan alış veriş yapmak zorunda kalabilirsiniz. İşte o zaman cebinizde nakit olmadığı zaman yine biz devreye giriyoruz. Kredi kartınızda bulunan tüm limiti anında nakite çevirip daha sonra sanki taksitli alış veriş yapmışsınız gibi en düşük oranlar ile sizlere bankanıza ödemek üzere taksitlere bölüyoruz. Biz buna Nakit avans diyoruz.

Yeni gelişmeleri sayfamızı ziyaret ederek takip edebilirsiniz.