Kredi Kartı Borcu Olanlar Dikkat!

tarihinde yayınlandıKart Borcu Taksitlendirme, Kredi Kartı Borçları, Kredi Kartı kullanımı içinde yayınlandı

Kredi Kartı Borcu Olanlar Dikkat!

Kredi Kartı Borcu Taksitlendirme yenilendi haberiniz var mı?

Kredi Kartı Borcu Olanlar Dikkat
Kredi Kartı Borcu Olanlar Dikkat

Yeni yıla girmek üzere olduğumuz şu günlerde, dönem başı faaliyetlerimizi başında gelen projelerimizin en faydalısını kredi kartı taksitlendirme üzerine yoğunlaştırdık. Bankaların serbestçe dağıttığı kredi kartlarının kullanım sonrası biriken borç miktarının ödenmesi konusunda sıkıntı yaşayan kredi kartı kullanıcılarının, ödeme işlemlerini kolaylıkla yapabileceği sistemler geliştirdik. Avukatlık ve adli makamların eline düşmek üzere olan borç mağduru kredi kartı sahiplerinin biriktirdiği borçlarının tamamını tek kalem üzerinden ödeme sistemi konusunda birinci derecede önem taşıyan değerlendirme sınıfına alarak, borçların kapanması konusunda önemli projelere imza atmış bulunmaktayız. Ya Peki bu kadar önemli dediğimiz geliştirilen sistemimizden nasıl yararlanacaksınız? Nasıl bir yol izlemeniz gerekiyor.? Şimdi bunların hepsinin cevabını bu Kredi Kartı Borcu Olanlar Dikkat! isimli makalemizde bulacaksınız. Ayrıca kredi kartı borçları konusunda (kadıköy) de bir şube merkezimizin olduğunu da belirtmek istiyoruz.

Öncelikle Kredi kartınızın borç miktarınızı hesapladıktan sonra, kredi kartınızın içinde kullanılabilir ne kadar limitinizin olduğunu kontrol etmeniz gerekiyor. Çünkü ”kapalı veya içinde belli bir miktarda kullanılabilir limit olmayan kredi kartlarınıza işlem yapamıyoruz.” Bunu özellikle belirtmek isteriz. İşlemin devamında kontrolünü tamamladığınız kartınızın ödemesine geliyor sıra. İletişim sayfamızda belirttiğimiz telefon numaralarımızdan sadece bir tanesini arayarak müşteri temsilcilerimizle iletişime geçerek borcunuzun miktarını, kredi kartınızın hangi bankaya ait olduğunu bildirip, hangi seçeneklerden faydalanabildiğinizi öğrenmiş oluyorsunuz. Size uygun olanlardan bir tanesini seçip kredi kartı borcu taksitlendirme işlemine devam ediyorsunuz. Sırasıyla sorulan sorulara kısaca cevap verdikten sonraki aşamadan sonra, kredi kartı borcunuz yaklaşık ”1 saat” içinde telefonunuza gelen onay mesajı ile 3 aydan 12 aya kadar taksitlendirilmiş oluyor. Ayrıca taksitlendirmelerinize eğer bankanıza özel bir projemiz veya kampanyamız mevcut ise onlardan da faydalanabiliyorsunuz.

Kredi kartı borcu taksitlendirme sonrası, varsa diğer kartlarınız da harici olarak işleme alınıp onları da kolayca taksitlendirebilirsiniz. Daha sonraki zamanlarda yine borcunuzu ödeyemediğiniz durumlar olduğunda, bize yeniden başvurup, borçlarınızı adli makamların ellerine düşmeden ödeyebilirsiniz. Önemli olan bekletmeden, zarar görmeden borcunuzun asgari tutarını değil, tamamını ödemektir. Geç kaldıktan sonra yapılacak bir işlem kalmadığından dolayı, borçlarınızı ertelemek yerine ödemeyi tercih edin.

Kredi kartı taksitlendirme konulu Kredi Kartı Taksitlendirmesi Finans Bank Acil Limit başlıklı diğer makalemizde Acil Hastane Limit Nakit, Finans Bank Acil Limit ve kredi kartı borcu taksitlendirme taksitlendirme hakkında bilgiler verilmektedir.

Bir Cevap Yazın