Antalya, Alanya, Manavgat, Side, Kemer, Kredi Kartı Borcu Taksitlendirme

tarihinde yayınlandıKart Borcu Taksitlendirme, Kredi Kartı Borçları, Kredi Kartı kullanımı içinde yayınlandı
Kredi Kartı Borcu Taksitlendirme Antalya
Kredi Kartı Borcu Taksitlendirme Antalya

Antalya, Alanya, Manavgat, Side, Kemer, Kredi  Kartı Borcu Taksitlendirme.

Kredi Kartı Borcu Taksitlendirme Antalya Turistlik Akdeniz Bölgemizde 12 Ay Taksitlendirme ve Erteleme Müjdesi

Daha önceleri istanbul ve çevresinde marmara bölgesinde yapılan taksitlendirme işlemleri artık akdeniz bölgesinin incisi haline gelmiş Antalya ilimiz ve çevresinde rahatlıkla yapılabilmektedir. Bir çok çiftçi ve  otellerde çalışan personelin kredi kartlarını ödeyeme zorluğu çekmesinin yanında, bankaların yüksek oranlı uyguladığı kredi kart faizlerinin çalışanların belini oldukça bükmesinin ardından akdeniz bölgemizin bir çok ilinde ve ilçelerinde, çalışmalarımızı uzaktan ödeme projemizin katkılarıyla sürdürmekteyiz. Yapılan araştırmalar sonrasında merkez bankasının uyguladığı sert kanunların ardından bu bölgemizde kara listeye giren bir çok kart sahibi bulunmaktadır. Borçlarını temizleyemeden kendilerini adli uyulama içinde bulan bu insanlar artık çözüm yolu, istanbul şehrinde kurulan taksitlendirme firmaları olmuştur. Çünkü bu taksitlendirme şirketleri artık bölge dışına çıkarak çalışmalarını sürdürmektedir. Bizler de ekonomik durumu kötü, hatta kartlarından nakit avans para kullanamayan  tüm borçlu veya borçsuz tüm kartla destek olan, ender bulunan firmalar arasına girdik. Ve artık akdeniz bölgesinde kredi kartı borcu taksitlendirme sistemi çok rahat ve sorunsuz güvenli bir şekilde tüm hızıyla devam etmektedir.

Antalya, Alanya, Manavgat, Side, Kemer’de, Kredi Kartı Taksitlendirme Nasıl Yapılıyor?

Kredi Kartı Borcu Taksitlendirme Antalya

Taksit işlemlerinin bir çoğu yüz yüze şirketimiz üzerinden yapılsa da, akdeniz bölgesindeki yaşayan, antalya ve bölgesinde ikamet eden borçlu vatandaşlarımıza özel  düşünüp tasarladığımız projemiz kapsamında, telefon numaralarımızdan bir tanesini aradığınızda, Karşınıza çıkan bay, bayan müşteri temsilcilerimiz, öncelikle sizin kart borcunun hangi bankaya olduğunu ve borç miktarının ne kadar olduğunu soracaklardır. Kredi kartı taksitlendirme gibi bu işlemlerin sonrasında kartınızın kart numarasına borcunuzun tamamı, borçlu olduğunuz bankaya ödenerek ilk adım atılmış olacaktır. Borçlarınızın tamamını uzaktan ödeyerek Sizin borcunuzu tamamen kapatmış oluyoruz.  Ve sonra Borcunuzu 12 ay veya 9 ay gibi taksitlere bölerek, uygun olduğu taktirde erteleme kampanyası varsa eğer bir de onu ekleyerek sizi borcunuzdan kurtarmış oluyoruz. Ve sizler borcunuzun taksitlerini yine bağlı olduğunuz bankaya yatırıyorsunuz. Yerinizden kalkmadan faydalandığınız bu sistemin sıralaması şöyle;

  1. Borçlu olduğunuz bankanın adı
  2. Borç miktarınız
  3. Bankaya borç miktarının yatırılması
  4. Cep telefonunuza gelen şifrenin tarafımıza iletilmesi
  5. Borcunuzun taksitlendirilmesi
  6. Borcunuzun ertelenmesi

Ve kredi kartı borcu taksitlendirme işlemi tamamlanmış oluyor.

  • Avukatlık ve adli aşamaya gelmiş kredi kartlarına işlem yapamıyoruz.

 

Kredi kartı taksitlendirme konulu Kredi kartı borcu taksitlendirme istanbul başlıklı diğer makalemizde istanbul kredi kartı borcu taksitlendirme, istanbul kredi kartı taksitlendirme ve kredi kartı borcu taksitlendirme taksitlendirme hakkında bilgiler verilmektedir.

Bir Cevap Yazın