Sistem Nasıl Çalışıyor

Kredi Kartı Borcu Taksitlendirme Sistemi

kart taksitlendirme sistem nasıl çalışır

Bizim Ek Finans olarak yaptığımız kredi kartı borcu taksitlendirme işlemi alışveriş sistemine dayalı tamamen yasal ve faturalıdır.

Sitemizde Bulunan Taksitinizi Hesaplayın ı tıklayarak Borcunuzu kredi kartınızda olması gereken bakiyeyi ve ödeyeceğiniz taksit tutarını net bir şekilde görüyorsunuz, Başvuru Formunu Doldurarak Gönder butonuna basarak bize başvuruda bulunuyorsunuz Müşteri temsilcimiz Sizden Gelen Form ile size Ulaşıp Bilgi verip işlemlerinizi yapıyor.

Gerekirse Ziraat Bankası ile faiz oranlarımızı karşılaştırabilir ya da bilgi alabilirsiniz.

Kredi Kartı Borcu Ödeme Tamamen Ticari bir alışverişe dayalıdır

Taksitlendirilecek Kredi Kartlarınızın Bütün borcu tarafımızdan ödeniyor, Sonra Teknoloji marketimizden Belirlenen tutar ve alışveriş vade farkı ile birlikte 12 Taksit şeklinde Çekiliyor, Bu işlemler sizin le beraber yapılıyor, İstanbul Dışındaki Müşterilerimiz için cep telefonlarına 3d secure tek kullanımlık şifre göndererek işlemlerini yapıyoruz. Ayrıca Ziraat Bankası Kredi Kartı Borcu Taksitlendirme sistemini de kullanabilirsiniz.

Örneklendirirsek?

Gidip 12 Taksitle Bir LCT TV Aldınız Kredi kartınıza 12 Taksit olarak yansıdı.

Asgari Ödemeye Devam Ettikçe Olan Zararınız

Bankaların kredi kartlarına uyguladığı yıllık faiz oranı %60 larda dır, 10.000 TL Borç için ortalama 6.000 TL Faiz ödersiniz, Aylık %20 ila 40 arasında asgari oran ödemelerini yapıp geri kalan ana paraya her ay faiz işler ve borcunuz bitmek bilmez, Düzensiz ödemeler bankalar arasındaki kredi notunuzu etkiler puanınız düşer.

Şimdi Sizlere Ek Finans taksit hesaplama sistemi ile  size uygun olan taksitlerinizi hesaplamak istiyorsanız size verilen linke tıklayarak, hesaplarınızı en doğru şekilde yapabilirsiniz.