Soru/Cevap

Kredi kartı borcu taksitlendirme işleminden önce akıllarda soru işareti bırakan sorular ve cevapları.

Kredi Kartı Borcu Taksitlendirme Soru Cevap
Kredi Kartı Borcu Taksitlendirme Soru Cevap

Kredi kartı borcu taksitlendirme nedir?

Cevap :  Kredi kartı borcu taksitlendirme, kredi kartınızda biriken kart borcunuzun bankalara ihityaç duymadan ek finans tarafından 12 ay’a kadar taksitlendirilmesine denir.

Kredi kartı borç taksitlendirme erteleme nedir?
Cevap :  Kredi kartı borcu taksitlendirme erteleme, taksitlendirilme yapıldıktan sonra ki zamanda borcunuzu 2 ay ile 5 ay sonrasında ödemeye başlamaya denir.

Kredi kartı borcunu taksitlendirme Acil Limit nedir?
Cevap :  Kredi kartı borcu taksitlendirme Acil Limit, Finans bank tarafından hastanelerde kullanılmak üzere verilen kredi finansbank acil limit kartlarından nakit avans kullandıran sistem demektir.

Kredi kartı borçları taksitlendirme Nakit Avans nedir?
Cevap :  Kredi kartı borcu taksitlendirme Nakit Avans, Kredi kartınızın tüm limiti kadarını 12 ay taksitler ile nakit olarak kullanmaktır.

Kredi kart borcu taksitlendirmede istenen belgeler nelerdir?

Cevap :  Kredi kartı borç taksitlendirme yapılırken sizlerden kefil veya benzeri evraklar sizden asla istenmemektedir. İsteyen firmalardan uzak durmanızı tavsiye ederiz.

Kredi kartı borcu taksitlendirmesi her ilimizde var mı?
Cevap :  Kredi kartı borcu taksitlendirmesi, ülkemizde tüm illerimizde ve ilçelerinde telefon aracılığı ile yapılabilmektedir.

Kredi kartı taksitlendirme güvenilir midir?

Cevap :  Kredi kartı taksitlendirme, Ek Finans kredi kartı firmamız tarafından yapıldığı sürece oldukça güvenilir bir sistem ile işlemektedir.

Kredi kartı borcumu nasıl taksitlendirebilirim?
Cevap :  Borcunuzu taksitlendirmek için firmamızın resmi web sitemizin iletişim bölümünde bulunan güncel telefon numaralarından bizleri arayarak, müşteri temsilcilerimiz ile bağlantı kurarak kredi kart borcunuzu uzaktan sistemle taksitlendirebilirsiniz.

Kredi kartı borcunuzu kapatmadan önce  dikkat edeceğiniz konular nelerdir?
Cevap :  Kredi kartınızın borcunu kapatmadan önce, işlem yaptıracağınız firmanın gizlilik politikalarına uyması ve sizlerden kesinlikle belge kefil veya imza gibi konuları sizlere açıp açmadığından emin olun. İlave para isteyen ve yüksek faizle işlem gören kredi kartı taksit firmalarından uzak durun. Kartınızı emin ellere teslim edin.

Kredi kartı borcu istanbul’un tüm semtlerinde kapatılabilinir mi?
Cevap :  Kredi kartı borçlarınızı istanbul’un semtleri olan, üsküdar, kadıköy, ataşehir, beşiktaş, mecidiyeköy, levent, başakşehir, ataköy, erenköy, bostancı, taksim, karaköy, eminönü, maslak, sarıyer, istinye, şirin evler, bağcılar, beylikdüzü, avcılar, kartal, maltepe, bostancı, mimarsinan, mimar oba, osman bey, feriköy, kağıthane, okmeydanı gibi tüm semtlerimizde kart  borcunuzu taksitlendirebilir ve aynı zamanda kartınızdan nakit avans kullanabilir, yine finansbank acil limitinizden nakit kullanarak taksitlendirme yapabilirsiniz.

Kredi kartı borcunu taksitlendirme sayfamızdan daha belirgin bilgiler alabilir, yada kredi kartı taksitlendirme taksitli borç ödeme acil işlemleri için blog sayfamıza bakabilirsiniz. Ayrıca erteleme kampanyalarına göz atarak, borcunuzu rahat bir şekilde ödeyebilirsiniz. Kullanacağınız güvenli Nakit Avans sistemi ile kartınızı doyasıya kullanmanın keyfini çıkarın.

Konuyla ilgili diğer yazılarımız;

Kullanıma kapalı olan kredi kartlarına işlem yapamıyoruz.

 

Gerekirse Garanti Bankası ile faiz oranlarımızı karşılaştırabilir ya da bilgi alabilirsiniz.