Menü Kapat

Kurumsal

Kredi Kartı Taksitlendirme Kurumsal
Kredi Kartı Taksitlendirme Kurumsal

Kredi Kartı Taksitlendirme Kurumsal ( Ek Finans )

Kredi kartı taksitlendirme kurumsal bilgiler vermek ve şirketimiz hakkında sizlerinde bilgi sahibi olması bizim için çok önemli. Yaklaşık 2010 yılından beri bu sektörde hizmet veren firmamız, kredi kartı kullanıcılarının zor duruma düştüğü her an yanında olmuştur. Özellikle verdiğimiz güven ve siz müşterilerimizden gelen daimi taksit  istekleriyle şimdi daha da büyüdük.

Kredi kartı taksitlendirme kurumsal firma EK FİNANS olarak taksitlendirme yaptığımız borçlu müşterilerimize zarar gelmemesi için en güvenli yolları seçtik. Seçilen güven veren projelerimiz sayesinde şimdi daha çok kart borçlusunun  borçlarını ödüyoruz. Bir nevi hem biz kazanıyoruz hemde sizler.

Kredi kartı borcu taksitlendirme hizmeti veren firmalardan şimdi çok da fazla kalmadı. Ayakta kalan ve hala sizlerin tüm borçlarını taksitlendiren firma olarak her zaman buradayız. Bu gücü sizlerden alıyoruz. İster asgari tutarlar olsun, ya da güncel borçlarınıza şimdi 18 aya kadar uzanan vadeler ile yanıt veriyoruz. Üstelik nakit avans ihtiyaçlarınızı unutmadık. Acil nakit paraya ihtiyaç duyduğunuz da her zaman olduğu gibi yine biz varız. Hiç bir belge ya yada imzalı evrak gibi alakasız şeyler istemeden, tamamen güvene dayalı sistemimiz ile bir çok eş, dost, kişisel ya da firmaların borçlarını taksitlendirdik. Ve devam edeceğiz. Kredi kartı borcu taksitlendirme sistemi bilgisi için tıklayın.

Kredi Kart Borcu Taksitlendirme Kurumsal Vizyon ve Misyon

Kredi Kartı Borcu Taksitlendirme Kurumsal Vizyonumuz.

Kredi kartları ile ilgili işler yapmak kolay değildir. Hem kendimize hemde siz müşterilerimize zarar gelememesi için elimizden geleni yapmak oldukça aslında zor. Fakat bizim için çok basit bir hale geldi. Çünkü GÜVENİLİRLİK kelimesini kendimize vizyon olarak belirledik. ve bundan sonraki misyon çalışmalarımızın içinde de ömür boyu kalacak şekilde kendimize borç bildik. Şimdiye kadar binlerce kredi kart borçlusunun ödemelerini kesintisiz olarak yaptık. Borcu olan hiç kimseyi geri çevirmedik. Ülkemizde bankalar birliğinin taksitlendirme seçeneklerinin hepsini kredi kartı kullanıcılarına yansıttık. Tam güvenilir şirket halinde düşmek yerine zirveye tırmanmasını bildik. Bize güvenen ve şirketimizin güvendiği tüm kredi kartı kullanıcılarına teşekkür ederiz.

Kredi Kartı Borcu Taksitlendirme Misyonumuz

Kredi kartı vizyonumuzda belirttiğimiz gibi aynı yol haritasını misyonumuza da yazdık. Şimdi güven vs. gibi bir çok konuyu aşan şirketimiz, geliştirdiği yeni taksit  projeleri ile ön planda olmak istiyor. Bundan sonraki hedefimiz, Devletin, bankaların sunduğu ve şimdilerde 18 aya kadar çıkardığı taksit seçeneklerini siz kredi kartı kullanıcılarına yansıtmak olacaktır. Aynı uzun vade taksitlendirme işlemlerimizi Acil nakit ihtiyacı olan kullanıcılarımıza da yansıtmak bundan sonraki görevimiz. Evet yanış duymadınız. Nakit avans ihtiyaçlarınızda artık  biz de varız. Uzun taksit avantajlarını sizlere uygulayarak iyi bir iş çıkarmış olacağız. Erteleme sistemlerimizle de  rahat bir nefes almanızı sağlayacağız. Bankacılık ve düzenleme birliğinin aldığı kararlar ve resmi gazetenin yayınladığı faydalı bilgilere erişmek için http://www.resmigazete.gov.tr/eskiler/2007/03/20070310-7.htm bağlantısını kullanabilirsiniz.

Ek Finans Kredi Kartı Taksitlendirme Kurumsal Bilgilerimizi Sunduk.