Menü Kapat

İstanbul Kredi Kartı Borcu Taksitlendirme

İstanbul Kredi Kartı Borcu Taksitlendirme

İstanbul Kredi Kartı Borcu Taksitlendirme 18 Ay Taksit

İstanbul kredi kartı borcu taksitlendirme ve Finans Bank Acil Limit nakit avans  işlemi bu kentimize özel 18 ay taksit seçeneği ile yenilendi. kart borçlarınızı kefilsiz, belgesiz kapatıyoruz.

İstanbul Kredi Kartı Borcu Taksitlendirme
İstanbul Kredi Kartı Borcu Taksitlendirme

İstanbul kredi kartı taksitlendirme sistemine dahil olabilmek için, borcunuzun miktarını öğrenip şirketimizi aramanız gerekiyor. Gerekli borç kontrolleri sağlandıktan sonra, kartınızın ait olduğu bankaya tüm kredi kartı borçlarınızı yatırıyoruz. Sonra 3 ile 18 ay arasında yapacağınız seçimlerle borcunuzu taksitlendiriyoruz.  Ayrıca nakit avans kampanyalarımızdan yararlanabilirsiniz. Kredi kartınıza tanımlı kullanılabilir limit kadarını nakit olarak kullandırabiliyoruz. Nakit ihtiyaçlarınız için de arayabilirsiniz. Finans Bank Acil Limit gibi ayrıcalıklı kartlarınız var ise, kartınıza tanımlı limitinizin tamamını yine nakit avans olarak size kullandırabiliriz. Bilindik üzere  bu tür kartlar hastane limitli kartlardır. Sadece hastanelerde kullanılmak üzere tasarlanmışlardır. Bizler bu limitlerinizi hastanelerde kullanılıyormuş gibi sizlere nakit olarak veriyor, sonrasında uygun taksitlere bölerek rahatça geri ödemenizi sağlıyoruz. Şimdi bu avantajlı paketimizden yararlanmanın tam zamanı.  ” KREDİ KARTI TAKSİTLENDİRME ” güvenilirlik isteyen bir konudur.  bizimle çalışmak hem güven verecek, hem de tüm maddi zorlukların üstesinden gelecektir. Son ödemesi gelmiş kredi kartlarınız için, nereden bulurum? nasıl bulurum? kimden istedim gibi sorulara son!

” Kredi kartı borcu taksitlendirme  işlemleri sırasında, hiç bir aşamasında İSTANBUL’da hiç bir evrak, belge, kefil gibi formaliteler istemiyoruz. Gelin rahat bir nefes alın. Borçlarınızı ödüyoruz. ” 

İstanbul Kredi Kartı Taksitlendirme Tek Firma

İstanbul kredi kartı taksitlendirme, yapılandırma, borç ödeme, acil para, gibi durumlarda her zaman yanınızda. Uygun oranlı düşük faizlerimizi bu şehrimize göre planladık. Her bütçeye uygun taksit kampanyalarımızı kullanabilirsiniz. Banka veya kredi kartı modeli ayırt etmeksizin tüm kartlarınıza TAKSİTLENDİRME imkanı sunuyoruz. Borcunuzu ertelemeyin. Bankaların uyguladığı ağır şartlara kapılıp, asgari tutarları ödedikçe boşuna ödediğiniz paraların haddi hesabı kalmıyor. Ödeyemediğiniz her borç sonrası kapanan kartlarınız daha sonradan sizlere kara liste olarak geri dönüyor. Telafisi çok zor olan bu durumdan kurtulmanın tel yolu yine bizden geçiyor. Gelin borçlarınızı en ince ayrıntısına kadar kapatalım. Yüzünüz ak, gönlünüz hoş olsun.

İstanbul‘da kredi kartı borçlarını ödeyen ve vadelere bölen tek firma olarak, ikamet ettiğiniz semte,  gelerek de borcunuzu taksitlendirebiliriz. Zamandan tasarruf için bu mükemmel bir teklif  ne dersiniz? Yada gelin şirketimizde taksit olanaklarından yararlanın, yine en düşük faiz oranlarıyla bu da iyi değil mi?

İstanbul Finans Bank Acil Limit Nakit Avans

Finans Bank Acil Limit hastane özellikli kartlarınızda duran limiti ihtiyaç halinde kullanabilirsiniz. Nasıl mı? Hiç kullanmadığınız bu kartların içinde bulunan miktarı size ödüyoruz. Siz elinizde aynı tutardaki nakitle işlerinizi görürken biz çekilen rakamı yeniden taksitkendiriyoruz. Bu şekilde nakit ihtiyacınız giderilmiş oluyor. Finans Bank Acil Limit kartlarınız sadece hastanelerde kullanıldığından dolayı sizin her hangi bir şekilde çekim yapmanız imkansız. Ama biz bunu da başardık. şimdi gelin ihtiyacınız olan para  elinizde olsun.

Bankalar birliğinin kara listeler ile ilgili yazısını okumanızı tavsiye ederiz. http://www.resmigazete.gov.tr/eskiler/2016/09/20160927.pdf Bağlantımızı kullanarak göz atabilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir