Menü Kapat

Kredi Kartı Borcu Taksitlendirme İşlemi Riskli Mi?

Kredi Kartı Borcu Taksitlendirme işlemi

Kredi kartı borcu taksitlendirme işlemi riskli mi? Hayatımızda kullanımına devam ettiğimiz kredi kartlarının borçlarının ödenmemesi sonucunda göze aldığımız tehlikeler nelerdir? Borcumuzu taksitlendirmek için baş vurduğumuz kredi kart borçları taksitlendirme firmaları ne kadar güvenilir?

Kredi Kartı Borcu Taksitlendirme İşlemi Risk Taşıyor Mu?

Kredi Kartı Borcu Taksitlendirme işlemi
Kredi Kartı Borcu Taksitlendirme işlemi

Kredi kartı borcu taksitlendirme öncesi yaptığımız alış verişlerin bir çoğu, zamanında ödenmeyen ekstre borçlarının çoğalması sonrası biriken asgari tutarların sonucunda ödenmesi gereken güncel borçlara yansımaktadır. Bu güncel olarak tabir ettiğimiz asıl ödenmesi gereken tutarları ödemede zorluk çektiğimizde kredi kartlarımız malum kapanma riski taşımaya başlar. Sonra sarıldığımız tek nokta kredi kartı taksitlendirme yapan firmaların adresleri olur. Bu sayede işin kolayına kaçıp kredi kartı borcunuzu elinizdeki olan veya olmayan nakitten ödenmesi gerekirken, kredi kart taksit şirketlerinin sistemlerini kullanarak borçlarımızı kolayca öderiz. Aslında pek ödeme demek yanlış olur. Biz buna gizliden ertelemek diyebiliriz. Peki kredi kartı borcu taksitlendirme işlemi bu kadar kolay ve mümkün mü?

” Bu kadar basit ve mümkün olan KREDİ KARTI BORCU TAKSİTLENDİRME sistemi nasıl işliyor? ”

Kredi kartı borcu taksitlendirme işlemi zor gibi görünse de oldukça basit işlemlerden geçerek kartınızın borcu yatırılır. Sora faizle birlikte yeniden çekilerek borcunuz 1 ay gibi süreyle ertelenir. Evet oldukça basit. Fakat şunu da söylemek gerekir ki, borcunuzu ” 1 ay ” gibi süreyle  ertelerken aynı zamanda taksitlere bölerek, diğer ay borcunuzun da azalmasını sağlayabilirsiniz.

Örnek verecek olursak, kredi kartı borcunuzun asgari tutarı diyelim ” 3000 TL. ” Güncel borcunuz ise ” 5000 TL. ” güncel borçların yüksek olmasından ötürü genelde asgari borç miktarı dikkate alınarak ödenmek istenir. Bu az olan kısmi kalanı ( 3000 TL. )  ödedikten sonra yeniden çekim yapıldığında diğer aya yansıyan kısmı genelde bu ödenen ve çekilen paranın tamamı olur. Fakat bizler kredi kartı borç taksitlendirme işlemini yaptıktan sonra geri çekimler esnasında borcunuzu 12 ve 18 gibi uzun vadelere bölerek, sonraki aya yansıyan borcunuzu hem azaltmış oluyoruz, hem de size vade uzunluğu kadar vakit kazandırmış oluyoruz. Borcunuzun tamamı değili sadece taksit tutarı bir sonraki ay’a devrediyor. Bu özellik ise bizi seçmeniz için en büyük sebeptir.

Kredi kartı borcu taksitlendirme sistemimizde ödenen borcunuzun tamamı değil, sadece taksit tutarları bir sonraki aya yansıyor. 18 ay gibi uzun vadeler ile cebinizi rahatlatıyoruz.

Kredi Kartı Borcu Taksitlendirme İşlemini Kim Yapıyor?

Kredi kartı taksitlendirme işlemi yapanlar arasında zirvede olduğumuzu söylemek sanırım kabalık olmaz. Yaklaşık 15 yıldır var olduğumuz finans sektörü içinde yıkılmadan ayakta kalan ender firmadan bir tanesiyiz. Geçmişten bu yana bu kredi kart borç taksit sistemlerini uygulayan, şirket adı altında bu işleri yapan firmaların usulsüz davranışları yüzünden hem bir çok kredi kartı kullanıcısının canı yanmış hem de kendileri firmalarını kapatmak zorunda kalmışlardır.  Ve biz ayaktayız. Binlerce müşteri ve gösterebileceğimiz bir çok referans bilgilerimiz ile, siz kredi kartı borcu olan müşterilerimizin zor zamanlarında yanındayız.

Güvenilir kredi kartı borcu taksitlendirme sistemimiz için telefon numaralarımızı arayarak, mobil işlem yapabilir, yada bizzat yerimize gelerek, adresimizde bulunduğumuz konumda canlı olarak kredi kartlarınızın borcunu güvenle taksitlendirebilirsiniz.  Ödeyemediğiniz her ay bu sistemi kullanabilir ve işlemlerinizi telefon aracılığı ile telefonunuza gelen onay mesajı ile de gerçekleştirebilirsiniz.  Ayrıca referans olarak www.ramolcum.com sitesinden alış veriş yaparak kredi kartı borcunu ödemeyip şirketimiz aracılığı ile taksitlendirme yapanlara da danışabilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir