Menü Kapat

Kredi Kartı Borcu Taksitlendirme Sayısı Ne Kadar?

Kredi Kartı Borcu Taksitlendirme Sayısı

Kredi kartı borcu taksitlendirme sayısı ne kadar? Ülkemizde milyonlarca kredi kart kullanıcısından ne kadar, kredi kart borcu taksitlendirmesi sistemini kullanıyor? kredi kartları borçlarının 18 aya kadar taksitlere uzatıldığını biliyor muydunuz? 

Kredi Kartı Borcu Taksitlendirme Sayısı Nedir?

Kredi kartı borcu taksitlendirme sayısı azalmak bilmiyor. Milyonlarca kredi kartı kullanıcısının borçlarını zamanında ödeyememelerinden dolayı ve ödememe durumunda cezai işlemlere maruz kalmamak adına kartlarını taksitlendirme yoluna gidiyor. Kredi kartları borç ödeme kanunun katı kanunları altında ezilmek istemeyen kart kullanıcılarının Merkez bankası kara listelerine girmemesi için baş vurdukları taksitlendirme sistemi kaç taksit sunuyor?

Türkiye’de KREDİ KARTI BORCU TAKSİTLENDİRME yaptıran kullanıcılar borçlarını 3 ve 18 aya uzanan vade seçenekleriyle  kredi kartlarına taksit yaptırabiliyor. Peki Neden Biz?

Kredi Kartı Borcu Taksitlendirme Sayısı
Kredi Kartı Borcu Taksitlendirme Sayısı

Kredi kartı borcu taksitlendirme sistemi daha önceleri 12 ve 9 olmak üzere az orta vadeli taksit seçeneklerine bağlı çalışıyordu. Hatta bir ara 3 ve 6 ay ile sınırlandırılmış olup, kuyumcu, cep telefonu satan firmalardan taksitli alış veriş yapılamıyordu. Şimdi günümüzde yeni çıkan yasayla birlikte borçlarını 18 aya kadar taksitlendirerek bütçelerini bir an olsun az da olsa rahattılar. Fakat bu borçların bittiği anlamına gelmediği gibi, kredi kartı borcu taksitlendirme sayısı oranlarının da artışına sebep olmuştur. Çünkü borç ödeme oranları oldukça artarak bu tür taksitlendirme noktalarında sıraya girmeye neden olmuştur. Kredi kartı taksitlendirme, borç ödeme, taksit gibi bankalardan kolayca yapılan işlemlerin şimdilerde bankaya bile uğramadan bizlerden telefonla destek isteyenlerin sayısı da fazladır. Ülkenin her bölgesinden işlem yapılabildiği gibi, adresten yapılan işlemlerin de güven vermesinden dolayı müşteri memnuniyetimiz artmıştır.  Peki kredi kartı borcu taksitlendirme’de banka yerine bizi seçiyorlar?

Kredi Kartı Borcu Taksitlendirme İçin Neden Biz?

Kredi kartı taksitlendirme sırasında yapılan incelemeler sonrasında bankaların uyguladığı yüksek oranlı faizlerin can yakması bu nedenlerden birisi olarak kabul ediliyor. Ödenmeyen kredi kart borçlarının malesef yüksek faizlerden dolayı birikmesi, gün geçtikçe ödenmez hale gelmesinden korkan vatandaş kredi kartı borcu taksitlendirme firmamıza sarılmaya devam ediyor. Uyguladığımız faiz değil bir anlamda komisyon gibi bir şey. Çünkü banka faizlerinin çok altında verdiğimiz rakamlarla borçlarınızı ödüyor ve ardından hemen taksitlendiriyoruz. Ayrıca kredi kartlarından sağladığımız NAKİT AVANS seçenekleri ile de nakit paraya ihtiyacı olan kredi kartı sahiplerine ve FİNANS BANK ACİL LİMİT kart kullanıcılarına( Hastane Limitli Kredi Kartı )  hiç bankaya gitmeden ve hiç bir belge yada formalite istemeden işlemlerini hızlı bir şekilde gerçekleştiriyoruz. Ayrıca www.ramolcum.com sitesinden yapılan alış verişlerinizde 18 aya kadar taksitlendirme yapıyoruz.

Kredi kartı borcunuz varsa korkmayın. Nasıl öderim diye düşünmeyin. Biz her daim yanınızda bir cep acil finans bankası gibi desteçiniz olmaya devam edeceğiz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir